Збереження версій при розробці.

1-7-2018

Збереження версій при розробці.
У зв’язку з тим, що розробники працюють тільки з локальними копіями, можуть виникати труднощі, коли два і більше людей змінюють один і той же файл. Згідно цієї моделі, коли хто-небудь починає роботу з файлом, цей файл блокується, і всі інші користувачі втрачають можливість його редагування. У даній моделі кожен розробник вільно редагує свою локальну копію файлів, після чого виконується злиття змін. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі базові Git команди.
Перед тим як приступити до використання SVN, ознайомимося з деякими командами, які може випоняемие клієнтська частина. Локальну копію не слід додавати в ту папку, з якої робили import, так як при збігу імен файлів вони не будуть перезаписані.
Припустимо, що в якийсь момент часу розробник оновлюється до останньої версії проекту і починає роботу над деякими файлами. Через якийсь час, змінивши файли, він намагається зробити commit. Однак, цей commit не вдасться, якщо інші розробники вже вносили зміни в ті ж файли проекту і зберігали їх в репозиторії.